Chwile warte wspomnień.

O nas

Nasza Winnica jest miejscem szczególnie wyjątkowym, stworzonym sercem i pasją. To chęć przybliżenia kultury regionu, to miejsce klimatycznych spotkań, chilloutu, odprężenia wśród delikatnie szeleszczącej zieleni. Naszym celem jest tworzenie przyjemnych i wyjątkowych win dla naszych gości oraz entuzjastów polskiego wina. Chcemy zaprezentować Wam naszą pasję, jednocześnie dając możliwość spróbowania uczestniczenia we wspólnym winobraniu. Magiczne położenie w otulinie Kazimierskiego Parku krajobrazowego, ale i żyzne lessowe gleby, troskliwa i ekologiczna uprawa winnicy, tradycyjne technologie winiarskie, nowoczesna przetwórnia i profesjonalny sprzęt przekładają się na aromaty i smaki zamknięte w butelkach.

Jesteście świadkami spełniania największego marzenia pewnej niesamowitej pary - poznajcie Bogusię i Marka - założycieli Winnicy. Na Waszych oczach, od pierwszych sadzonek, widzicie, jak małżeństwo które połączył Kazimierz Dolny, realizuje swoją pasję do wina, a przy tym z pełnym entuzjazmem dbają o każdą gałązkę winorośli.

Para tworzy w Winnicy rodzinną ostoję, a otwartość i szacunek do innych przyciąga do nich dobrych ludzi, tworząc tym samym lokalną społeczność z sąsiadami.
Swoim uporem i ciężką pracą oraz odwagą uciekli z wielkiego miasta, aby przeżyć przygodę życia, realizować swoją pasję, stworzyć coś zupełnie nowego.

Jesteście świadkami spełniania największego marzenia pewnej niesamowitej pary – poznajcie Bogusię i Marka – założycieli Winnicy. Na Waszych oczach, od pierwszych sadzonek, widzicie, jak małżeństwo które połączył Kazimierz Dolny, realizuje swoją pasję do wina, a przy tym z pełnym entuzjazmem dbają o każdą gałązkę winorośli.

Para tworzy w Winnicy rodzinną ostoję, a otwartość i szacunek do innych przyciąga do nich dobrych ludzi, tworząc tym samym lokalną społeczność z sąsiadami.

Swoim uporem i ciężką pracą oraz odwagą uciekli z wielkiego miasta, aby przeżyć przygodę życia, realizować swoją pasję, stworzyć coś zupełnie nowego

Oboje chcą się tym dzielić z Przyjaciółmi i Gośćmi. Chcą też oferować przyjemne wina, wyjątkowe miejsce odpoczynku i ‘chwile warte wspomnień’ Postawili sobie wysoko poprzeczkę, uczestnicząc w polskich i zagranicznych szkoleniach winiarskich – dążą do win wyjątkowych, które będą mogły tworzyć najlepiej zgrany duet z przepysznymi potrawami.

[elfsight_click_to_call id="1"]

Skip to content