Chwile warte wspomnień.

Nasze wina

Nasza filozofia sprowadza się do produkcji win naturalnych, przyjemnych i adresowanych do szerokiej grupy konsumentów. Dlatego w naszej ofercie znajdują się wina o różnych stylach i na różne okazje.

Legendy Kazimierskie

To wina z ukłonem do historycznej, regionalnej kultury. Wyjątkowo przyjemne wina, intrygujące, ekskluzywne. Są kwintesencją naszego związku z ziemią kazimierską,  jego historią i tradycjami. To forma hołdu dla mieszkańców
nadwiślańskiego królewskiego miasteczka oraz ich wielowiekowych osiągnięć i dorobku. Dlatego właśnie wina te powstały z wyjątkowych i unikalnych odmian oraz z najlepszej frakcji wyciskanego soku, tzw. “samocieku”. Winogrona użyte do ich produkcji były szczególnie dopieszczane i pielęgnowane, zbierane ręcznie o świcie i winifikowane z najwyższą troską. Esterka kondensuje elegancję Muscarisa oraz zadziorny charakterek Chardonnay’a. Kogut to szalone połączenie owocowego Johannitera z sensacyjnie świeżym Seyval Blanc. Oczywiście, jak to z dobrami rzadkimi bywa – ilość butelek jest ograniczona.

 1. Esterka_www

Esterka 2022

89,00 PLN

 1. Kogut_www

Kogut 2022

89,00 PLN

Linia klasyczna

Flagowa linia win, pochodzących oczywiście z naszej winnicy. Wina powstały z najlepszych owoców, a proces winifikacji oraz dojrzewania przebiegał naturalnie, bez pośpiechu. Ich styl, zbalansowanie słodyczy i kwasowości oraz smak dopasowaliśmy do różnorodnych gustów. Dokonaliśmy tego wsłuchując się w opinie naszych Gości, przeprowadzając dziesiątki testów i prób łączenia dobrych szczepów w jeszcze lepsze kupaże. Dodatkowo, dzięki nowoczesnej winiarni, precyzyjnej prasie i wydajnej instalacji chłodniczej uzyskaliśmy świetne efekty bez żadnego retuszu. Klamrą spinającą wina w całość jest miłość do wina, pasja i serce całego Zespołu Winnicy Kazimierskie Wzgórza. Etykiety wskazują na naszą zażyłość z regionem Kazimierza Dolnego oraz Małopolskiego Przełomu Wisły – wydobywamy z lokalnych tradycji jak najwięcej doświadczenia, przybliżamy ją Wam i przelewamy do wyjątkowych butelek.

 1. Preludium_www

Preludium 2021 Brut – wino musujące

179,00 PLN

 1. Solaris-z-medalem-www

Solaris 2022

89,00 PLN

 1. Souvignier-Gris-z-medalem-www

Souvignier Gris 2022

89,00 PLN

 1. Chardonnay-2022-www

Chardonnay Barrique 2022

99,00 PLN

 1. Riesling-RR-2022-z-medalem-www

Riesling & Roter Riesling 2022

99,00 PLN

 1. Pinot-Noir-Barrique-2022-z-medalem-www

Pinot Noir Barrique 2022

139,00 PLN

 1. Zweigelt-2022-z-medalem-www

Zweigelt Classique 2021

99,00 PLN

Linia sezonowa

Linia win dodatkowych, na specjalne okazje, z limitowanych edycji.
To zbiór win, w odsłonach jakich jeszcze nie znaliście.
Linia to powstała z myślą o naszych Gościach, którzy szukają freek’owych doznań lub zaczynają swoją przygodę z winnym światem.
Dzięki nowoczesnej winiarni oraz najwyższej klasy owocom uzyskaliśmy świetne efekty bez żadnego retuszu.
Etykiety mówią same za siebie – owiane tajemnicą, ale też nawiązujące do regionu, jakim jest Lubelszczyzna.

 1. Blanc-Frizzante-Secco-www

Blanc Frizzante Secco

99,00 PLN

 1. Rose-Frizzante-Secco-www

Rose Frizzante Secco

99,00 PLN

Zadzwoń
Nawigacja
Skip to content