Chwile warte wspomnień.

Nasze wina

Nasza filozofia sprowadza się do produkcji win naturalnych, przyjemnych i adresowanych do szerokiej grupy konsumentów. Dlatego w naszej ofercie znajdują się wina o różnych stylach i na różne okazje.

Linia win
Kazimierskie Wzgórza

Flagowa linia win, pochodzących oczywiście z naszej winnicy. Wina powstały z najlepszych owoców, a proces winifikacji oraz dojrzewania przebiegał naturalnie, bez pośpiechu. Ich styl, zbalansowanie słodyczy i kwasowości oraz smak dopasowaliśmy do różnorodnych gustów. Dokonaliśmy tego wsłuchując się w opinie naszych Gości, przeprowadzając dziesiątki testów i prób łączenia dobrych szczepów w jeszcze lepsze kupaże. Dodatkowo, dzięki nowoczesnej winiarni, precyzyjnej prasie i wydajnej instalacji chłodniczej uzyskaliśmy świetne efekty bez żadnego retuszu. Klamrą spinającą wina w całość jest miłość do wina, pasja i serce całego Zespołu Winnicy Kazimierskie Wzgórza. Etykiety wskazują na naszą zażyłość z regionem Kazimierza Dolnego oraz Małopolskiego Przełomu Wisły – wydobywamy z lokalnych tradycji jak najwięcej doświadczenia, przybliżamy ją Wam i przelewamy do wyjątkowych butelek.

  1. Cuvee-Blanc-2020
  2. etykieta-cuvee

Cuvee Blanc 2020

  1. Zweigelt-2020
  2. zweigelt

Zweigelt 2020

  1. Johanniter
  2. Johanniter-2020

Johanniter 2020

Linia win
Legendy Kazimierskie

To wina z ukłonem do historycznej, regionalnej kultury. Wyjątkowo przyjemne wina, intrygujące, ekskluzywne. Są kwintesencją naszego związku z ziemią kazimierską,  jego historią i tradycjami. To forma hołdu dla mieszkańców
nadwiślańskiego królewskiego miasteczka oraz ich wielowiekowych osiągnięć i dorobku. Dlatego właśnie wina te powstały z wyjątkowych i unikalnych odmian oraz z najlepszej frakcji wyciskanego soku, tzw. “samocieku”. Winogrona użyte do ich produkcji były szczególnie dopieszczane i pielęgnowane, zbierane ręcznie o świcie i winifikowane z najwyższą troską. Esterka kondensuje elegancję Muscarisa oraz zadziorny charakterek Chardonnay’a. Kogut to szalone połączenie owocowego Johannitera z sensacyjnie świeżym Seyval Blanc. Oczywiście, jak to z dobrami rzadkimi bywa – ilość butelek jest ograniczona.

  1. Kogut-2020
  2. etykieta-kogut

Kogut 2020

  1. Esterka-2020
  2. etykieta-esterka

Esterka 2020

WYPRZEDANE

Zadzwoń
Nawigacja
Skip to content